Řídíme se heslem “vaše tarify, vaše pravidla”. Proto jsme se dvou tisíc z vás zeptali, jak byste si nové tarify představovali. Pomohli jste nám objevit tři hlavní směry. Tarify potřebujete na míru, na datování a na pohodu. Souhlasíme a přihazujeme jednu vychytávku navíc – tarif, který vám umí vrátit peníze.

 

TARIF NA DATOVÁNÍ

Skupina vás nás prosila, zdali bychom nedokázali nabídnout vyšší a levnější data, neboť voláte a smskujete hodně málo, ale surfujete jako ďas.

Vaše přání jsme vyslyšeli a vytvořili Tarif NA DATOVÁNÍ.  Výši dat si stejně jako u Tarifu NA MÍRU můžete klidně každý měsíc přenastavit. K tomu jsme přidali deset dokupů v různé výši. Na tarif můžete jednoduše přejít již dnes ve své Samoobsluze.

Po vyčerpání dat se internet zpomalí nebo úplně zastaví?
Kolik stojí minuta volání a SMS?
Mohu tarif používat i v zahraničí?

 

TARIF NA POHODU

Uvědomujeme si, že Tarif NA MÍRU je super, pokud máte chuť sledovat své výdaje, přenastavovat si balíčky a mít vše přesně podle sebe. Ale co když nechcete nic řešit? Pak je tu pro vás Tarif NA POHODU. Pořiďte si neomezené volání a SMS do všech sítí za paušální částku, díky které si zastropujete své měsíční výdaje. Na tarif můžete přejít ve své Samoobsluze.

Nebyli bychom to ale my, kdybychom nepřidali vychytávku navíc…

Většinu lidí při výběru neomezenky trápí otázka, zdali ji vůbec potřebují. Co když budu někdy volat jen pár minut? U ostatních operátorů bych zaplatila celou částku, i kdybych si zavolala za měsíc jen pětkrát. My jsme se rozhodli zákazníkům v takovém případě vrátit peníze. Přijde nám to fér.Lucie Kalusová, projektová manažerka GoMobil

Trápí vás, že nevíte, kolik minut a SMS měsíčně spotřebujete? A zdali je tedy neomezenka pro vás výhodnější? Neřešte to, máme pro vás řešení. Tarif NA POHODU vám vrátí peníze, pokud některý měsíc budete málo volat nebo smskovat. Díky tomu je mnohem výhodnější a chytřejší než běžné neomezenky.

Příklad kolik vám tarif vrátí a kolik zaplatíte ve variantě bez internetu:

Počet využitých minut a smsTarif vám v měsíci vrátí V měsíci zaplatíte jen
0 – 50300 Kč249 Kč
51 – 150200 Kč349 Kč
151 – 250100 Kč449 Kč
Tarif nyní startuje s akční slevou -50 Kč. Sleva platí při objednání nebo přechodu na tarif do 31.8.2017. U tarifu máte ještě jednu možnost. Můžete se rozhodnout, zdali ho chcete na dob neurčitou (bez závazku) a nebo si “plácneme” na dobu určitou, konkrétně na 12 měsíců. Pokud s námi zamýšlíte alespoň tento čas strávit, odměníme vás za to slevou 100 Kč každý měsíc. Pokud chcete na tarif přejít, navštivte svou Samoobsluhu.

Počítají se v hladinách minuty a SMS dohromady?
Co znamená smlouva na 12 měsíců?
Mohu tarif používat i v zahraničí?

 

TARIF NA MÍRU

Protože je Tarif NA MÍRU vaší nejoblíbenější volbou, zůstane samozřejmě v naší nabídce i nadále. Každý měsíc si díky němu můžete měnit své balíčky volných minut, SMS nebo dat, jak potřebujete.

Až do konce června máte možnost nastavit si u tarifu balíček Neomezené volání v rámci české sítě GoMobil jen za 49 Kč (99 Kč). Volání své rodině a přátelům u GoMobil si tak budete užívat hodiny a hodiny jen za pár korun. Balíček si nastavte ve své Samoobsluze.

 

Již neaktivní tarify

Nové tarify nahradí v nabídce Tarif START a Tarif V SÍTI ZDARMA. Pokud na nové tarify nebudete chtít přejít, tak samozřejmě nemusíte. Vaše současné tarify vám zůstanou i nadále.

Milan

Markeťák GoMobil