Všechno jednou končí a nyní nastal čas se rozloučit se zpomaleným internetem. Od 1. 5. 2018 nebude mobilní internet po vyčerpání datového balíčku zpomalen, ale zastaven. Aby loučení bylo spíše radostné než smutné, můžete si dokoupit balíček 100 MB zdarma.

Ze statistik jsme zjistili, že 94 % zákazníků GoMobil se do zpomalené rychlosti vůbec nedostane. Konec FUP se jich nijak nedotkne a mohou se pouze radovat z dokupu zdarma.

Většina zákazníků buď datové balíčky nevyužívá, nebo si po jejich vyčerpání data raději dokoupí. Chápeme, že snížená rychlost 16 kb/s je opravdu nízká a běžné webové stránky se načtou velmi obtížně. Provést dokup je proto logickou možností.Jiří Malecha, ředitel GoMobil
Jak často mohu provést dokup zdarma?
Mohu získat dokup zdarma, i když nemám datový balíček?
Lze si dokoupit jiný balíček než 100 MB?
Jak dokup zdarma získám?

 

akce do konce léta: Dokupte si 100 MB zdarma

Od 1.5.2018 až do 31.8.2018 si můžete po vyčerpání dat dokoupit datový balíček 100 MB zcela zdarma. Spolu s novinkami jsme samozřejmě povinni zveřejnit i aktualizované ceníky. Kromě informace o nových pravidlech FUP se v nich nic nezměnilo, o čemž se můžete přesvědčit sami:

Ceník paušálních služeb
Ceník předplacených služeb
Ceník služeb pro firemní zákazníky
Ceník již nenabízených tarifů
Ceník služeb EET

Kolik bude stát dokup po skončení léta?
Co když mám tarif, který není v aktuálním ceníku uveden?

 

Proč právě 100 MB?

Každý měsíc se několik zákazníků do zpomalené rychlosti přeci jen dostane. Opět jsme nahlédli do statistik a objevili, že většina nespotřebuje ve zpomalené rychlosti více než 45 MB. Náš dárek v podobě 100 MB zdarma je tedy více než dvojnásobný.

Chceme se zachovat férově a proto přicházíme s dokupem zdarma, aby si naši zákazníci mohli na změnu zvyknout. Pro drtivou většinu zákazníků, kteří zpomalenou rychlost nikdy nevyužívají, je to pak příjemný nečekaný dárek.Hana Sýkorová, vedoucí péče GoMobil

 

Dokupy BUDOU nově na 30 dní

Další novinkou je změna chování dokupů dat. Až doteď byla platnost dokupu do konce zúčtovacího období, tedy kalendářního měsíce. Od 1. května bude pro všechny dokupy platit 30 denní platnost. Pokud je do konce měsíce nevyčerpáte, zbývající část dokupů se automaticky přenese do dalšího měsíce.

Díky tomu se už nemusíte bát si provést dokup na konci měsíce. Megabajty v dokupu můžete čerpat 30 dní od provedení dokupu. Vždy se nejprve čerpá základní balíček a až poté využíváte data z dokupu.

Jak poznám, kolik dat se mi přeneslo do dalšího měsíce?
Kolik nevyčerpaných dokupů se přenese do dalšího měsíce?

 

Milan

Markeťák GoMobil