Všechno jednou končí a nyní nastal čas se rozloučit se zpomaleným internetem. Od 1. 5. 2018 nebude mobilní internet po vyčerpání datového balíčku zpomalen, ale zastaven. Aby loučení bylo spíše radostné než smutné, můžete si dokoupit balíček 100 MB zdarma.

Ze statistik jsme zjistili, že 94 % zákazníků GoMobil se do zpomalené rychlosti vůbec nedostane. Konec FUP se jich nijak nedotkne a mohou se pouze radovat z dokupu zdarma.

Většina zákazníků buď datové balíčky nevyužívá, nebo si po jejich vyčerpání data raději dokoupí. Chápeme, že snížená rychlost 16 kb/s je opravdu nízká a běžné webové stránky se načtou velmi obtížně. Provést dokup je proto logickou možností.Jiří Malecha, ředitel GoMobil
Jak často mohu provést dokup zdarma?
Zdarma si můžete dokoupit balíček 100 MB jedenkrát v kalendářní měsíci. A to v období od 1.5. do 31.8.2018.
Mohu získat dokup zdarma, i když nemám datový balíček?
Dokup 100 MB zdarma můžete získat, pouze pokud máte datový balíček. Dokup nelze provést v případě, že máte internet v mobilu vypnutý nebo využíváte-li internet Platím, co stáhnu.
Lze si dokoupit jiný balíček než 100 MB?
Po vyčerpání dat si můžete dokoupit balíček v libovolné výši z naší nabídky dokupů. Dokup zdarma se ale vztahuje pouze na balíček 100 MB, který dokoupíte jako první v daném kalendářním měsíci.
Jak dokup zdarma získám?
Po vyčerpání základního datového balíčku pošlete SMS ve tvaru: DOKUP100 na číslo 4343. Dokup se automaticky provede a pokud se jedná o první dokup v aktuálním kalendářním měsíci, pak vás nebude stát ani korunu.

 

akce do konce léta: Dokupte si 100 MB zdarma

Od 1.5.2018 až do 31.8.2018 si můžete po vyčerpání dat dokoupit datový balíček 100 MB zcela zdarma. Spolu s novinkami jsme samozřejmě povinni zveřejnit i aktualizované ceníky. Kromě informace o nových pravidlech FUP se v nich nic nezměnilo, o čemž se můžete přesvědčit sami:

Ceník paušálních služeb
Ceník předplacených služeb
Ceník služeb pro firemní zákazníky
Ceník již nenabízených tarifů
Ceník služeb EET

Kolik bude stát dokup po skončení léta?
Dokup si po skončení akce pořídíte za standardní cenu dle aktuálně platného ceníku.
Co když mám tarif, který není v aktuálním ceníku uveden?
Máte-li nějaký starší tarif, v jeho ceníku se kromě informace o novém fungování FUP nic nemění. Změna chování FUP nemá dopad na žádné ceny. Dokup zdarma můžete využít u libovolného i již nenabízeného tarifu. V případě dotazů nám prosím napište na podpora@gomobil.cz.

 

Proč právě 100 MB?

Každý měsíc se několik zákazníků do zpomalené rychlosti přeci jen dostane. Opět jsme nahlédli do statistik a objevili, že většina nespotřebuje ve zpomalené rychlosti více než 45 MB. Náš dárek v podobě 100 MB zdarma je tedy více než dvojnásobný.

Chceme se zachovat férově a proto přicházíme s dokupem zdarma, aby si naši zákazníci mohli na změnu zvyknout. Pro drtivou většinu zákazníků, kteří zpomalenou rychlost nikdy nevyužívají, je to pak příjemný nečekaný dárek.Hana Sýkorová, vedoucí péče GoMobil

 

Dokupy BUDOU nově na 30 dní

Další novinkou je změna chování dokupů dat. Až doteď byla platnost dokupu do konce zúčtovacího období, tedy kalendářního měsíce. Od 1. května bude pro všechny dokupy platit 30 denní platnost. Pokud je do konce měsíce nevyčerpáte, zbývající část dokupů se automaticky přenese do dalšího měsíce.

Díky tomu se už nemusíte bát si provést dokup na konci měsíce. Megabajty v dokupu můžete čerpat 30 dní od provedení dokupu. Vždy se nejprve čerpá základní balíček a až poté využíváte data z dokupu.

Jak poznám, kolik dat se mi přeneslo do dalšího měsíce?
V Samoobsluze v Přehledu služby naleznete graf, který vám aktuálně online ukazuje, kolik megabajtů máte nyní k dispozici u svého telefonního čísla. Jedná se o součet vašeho základního datového balíčku (s platností do konce měsíce) a přeneseného dokupu z minulého měsíce, který má odlišnou dobu platnosti (30 dní od provedení dokupu).
Kolik nevyčerpaných dokupů se přenese do dalšího měsíce?
V jednu chvíli můžete mít maximálně dva nevyčerpané dokupy. Pokud jste již provedli dva dokupy, ale oba dva jsou zatím nevyčerpány, třetí dokup již nelze provést. Z tohoto pravidla vyplývá, že právě dva nevyčerpané dokupy je maximální množství, které si můžete přenést do dalšího měsíce.

 

Milan

Markeťák GoMobil