Už se nám to blíží. Třetího září zazní první školní zvonění a děti se vrátí do školních lavic. Abychom jim návrat co nejvíc zpříjemnili, připravili jsme (nejen) pro ně nový telefon a chytré hodinky za akční ceny. A pokud děti nemáte nebo máte pocit, že vaše dítka nový telefon nebo hodinky nepotřebují, pořiďte si je pro sebe.

Uzavřeli jsme exkluzivní partnerství se specialisty Smarty.cz a Smartomat.cz a pro všechny zákazníky GoMobil jsme získali krásné slevy na telefony a chytré hodinky. Veškeré akce platí pouze do 30. září, tak neváhejte.

Nový telefon? Huawei Y6 Prime 2018

Moderní krasavec pro všechny, kteří se chtějí cítit mladě. Nabízí 5.7″ FullView HD+ displej, čtyřjádrový procesor, 3 GB paměť RAM, 32 GB interní úložiště a microSD slot. Perfektní fotky z vašich zážitků pořídíte díky 13 MPx fotoaparátu a nezbytná selfíčka vás budou bavit s přední 8 MPx kamerou.

Technologie Face ID, snímač otisků prstů, baterie o kapacitě 3000 mAh a OS Android 8 na nadstavbě EMUI 8 vás nenechají na pochybách, že tento moderní krasavec k vám prostě patří.

Kód na slevu: RINGO

Máme pro vás tohoto krasavce se slevou jen za 3 670 Kč! Stačí se prokliknout na Smarty.cz, vybrat si telefon Huawei Y6 Prime 2018 v libovolné barvě a zadat v objednávce slevový kód RINGO.

 

EXKLUZIVNĚ:

Měli byste zálusk na nový telefon, ale Huawei není pro vás to pravé ořechové? Nevadí, získali jsem pro vás slevy v různé výši i na ostatní produkty. Konkrétně minimálně 2 % na telefony a minimálně 5 % na příslušenství. Stačí se jen prokliknout přes tento speciální odkaz, registrovat se a ceny telefonů v nabídce na Smarty.cz vám automaticky poletí dolů.

Chytré hodinky SMART WATCH A1 se slevou 15 %

U specialisty na chytré hodinky Smartomat.cz jsme pro vás domluvili slevu 15 % na všechny produkty. Vyberte si libovolný chytrý produkt na www.smartomat.cz, zadejte do objednávky slevový kód ve tvaru: RINGO a sleva je vaše.

Doporučujeme vám zákaznicky nejoblíbenější chytré hodinky SMART WATCH A1. Hodinky jsou v šesti barevných variantách za akční cenu 757 Kč! Podporují SIM a microSD kartu a mají vlastní fotoaparát. Navíc jsou kompletně v češtině.

Kód na slevu: RINGO

7 důvodů proč si je vybrat:

 Akční cena pro zákazníky GoMobil je 757 Kč včetně DPH (běžná cena 890 Kč)

⌚ Ulehčí vám nebo vašim dětem život při každodenních situacích – již nemusíte lovit telefon v kapse, kabelce nebo batohu, zavoláte si přímo z hodinek

⌚ Díky podpoře SIM a bluetooth můžete hodinky používat jako samostatné zařízení anebo je propojit s vaším mobilním telefonem

⌚ Hodinky umožňují psaní a čtení SMS, zobrazí zprávy a notifikace ze sociálních sítí a aplikací (Facebook, Messenger, WhatsApp atp.)

⌚ Díky integrovanému fotoaparátu můžete pořizovat fotky a selfíčka, které se ukládají do galerie

⌚ Na hodinkách lze přehrávat hudbu, prohlížet obrázky a mají spoustu aplikací, které lze využít bez mobilního telefonu, například budík a kalendář

⌚ Jsou kompatibilní s OS Android 2.3 a vyšší, s iOS iPhone 4 a vyšší a s Windows Phone

 

Jaké další SLEVY by se vám líbily?

Napište nám níže do komentáře, u jakých dalších produktů a služeb by se vám líbilo, kdybychom pro vás vyjednali slevu. Hračky? Koloběžky? Zážitky? Je to jen na vás.

Jarmila

Markeťačka GoMobil