Přesně před šesti lety vznikl ve firmě TERMS a.s. mobilní operátor GoMobil. Za tu dobu si získal přízeň čtyřiceti tisíců zákazníků a povyrostl z novorozence na malého operátora s velkým srdcem. A protože vyrostl nejen GoMobil, ale i tým, který o něj pečuje, vzniká samostatný GoMobil s.r.o.

Pro zákazníky GoMobil se tímto krokem nemění téměř nic. Jsme tady pro vás ve stejný čas, ve stejném složení lidí a na stejném místě. Jen v patičkách našich webových stránek, v e-mailech a v pravidelném měsíčním vyúčtování naleznete místo TERMS a.s. nově GoMobil s.r.o. Výjimku tvoří pouze vyúčtování zasílané v červnu, neboť je vystaveno zpětně za květen.

Pokud si kladete otázku, proč ke štěpení dochází, hlavním důvodem je již zmíněné zpřehlednění naší organizační struktury. Za šest let společného fungování jsme dostávali několik otázek na spojení GoMobil a TERMS a.s. Vysvětlovali jsme, že GoMobil je pouze obchodní značkou a nikoli samostatnou firmu. A to víme, že nebylo srozumitelné pro některé naše zákazníky. Nyní už nikoho nebudeme mást – jsme GoMobil s.r.o. a jsem tu pro vás.

GoMobil s.r.o.

  • IČ: 08220956
  • DIČ: CZ08220956
  • Sídlo: Planá 67, 37001 Planá
  • Provozovna: IGY Centrum, Pražská tř. 1247/24, 370 04 České Budějovice – Kudy k nám?
  • Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddílu C, vložce 28898.

Pokud byste si chtěli přečíst oficiální prohlášení o změně provozovatele, naleznete ho v Centru nápovědy.

 

Jarmila

Markeťačka GoMobil