Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

S chytrou domácností zabráníte vykradení bytu nebo vytopení sousedů

Dvacet čtyři hodin denně a sedm dní v týdnu můžete mít svou domácnost pod kontrolou a to odkudkoliv. Stačí vám k tomu jen telefon, aplikace a chytré čidlo, které nepotřebuje elektřinu ani připojení k Wi-Fi. Zajistěte ochranu svého bytu, domu nebo garáže a předejděte nečekaným výdajům. Vítejte v chytré domácnosti!

Společně s naším sesterským projektem ZOOCO jsme všem zákazníkům GoMobil připravili novou službu Chytrá domácnost. Tuto službu si můžete jednoduše objednat po přihlášení v e-shopu Samoobsluhy na muj.gomobil.cz.

Chytré čidlo dostanete k libovolné službě za dotovanou cenu 1 Kč. Poštovné a balné je zdarma, při převzetí zaplatíte pouze dotovanou cenu čidla a jeho aktivaci.

 

Hlídání zaplavení domácnosti Starfish

Díky této službě spolehlivě ohlídáte pračku, myčku, bojler nebo sklep. Chytré čidlo Starfish stačí položit na místo, kde hrozí zaplavení. Vše funguje bez připojení k Wi-Fi, bez elektrického proudu a díky české aplikaci budete o nežádoucím úniku vody vědět vždy včas. Upozornění dostanete buď push notifikací na mobil, prostřednictvím SMS nebo e-mailem a navíc jej můžete pro jistotu sdílet s více lidmi, např. se sousedy.

🏷️ Čidlo získáte pouze za 1 Kč (1099 Kč)
🏷️ Služba stojí 49 Kč měsíčně

Jak čidlo Starfish vypadá, kolik celá služba stojí a kde si ji můžete objednat a jaké jsou podmínky používání si můžete přečíst v Centru nápovědy.

 

Zabezpečení domácnosti Lioness

Zabezpečení domácnosti spolehlivě ohlídá vaši domácnost, chatu, garáž nebo firmu. Při vniknutí nežádoucího subjektu se spustí alarm a chytré čidlo Lioness vás upozorní push notifikací na mobil, SMS zprávou nebo e-mailem. Upozornění můžete sdílet pro jistotu s více lidmi, např. se sousedy, kteří mohou včas zasáhnout.

Zařízení navíc samo pozná, pokud ho chce někdo poškodit. Při otevření krytu spustí alarm také. Funguje bez připojení k WiFi, bez elektrického proudu a díky české aplikaci budete mít o hlídaném objektu stále přehled.

🏷️ Čidlo získáte pouze za 1 Kč (2700 Kč)
🏷️ Služba stojí 
79 Kč měsíčně

Podmínky používání detektoru Lioness, jeho cenu a všechny další informace najdete v Centru nápovědy.

 

Aplikace ZOOCO k čidlu ZDARMA

Českou webovou a mobilní aplikaci ZOOCO si můžete zobrazit ve webovém prohlížeči, nebo si ji stáhnout do svého chytrého telefonu. Všechna chytrá čidla odesílají data do aplikace, kde vytváření přehledné grafy. Díky tomu máte o své domácnosti stále přehled. Přes aplikaci si také snadno nastavíte vše, co k používání čidel potřebujete.

➡️ Připojíte zařízení k síti
➡️ Upřesníte pravidla pro odesílání upozornění
➡️ Nastavíte sdílení s dalšími osobami

Napište nám do komentářů, zdali se vám už někdy přihodilo, že vás vykradli nebo jste vytopili své sousedy. A jak se těmto situacím snažíte předcházet?

 1. Jakub Jakub

  O podobné službě uvažuji už dlouho, ale také mě nejvíce odrazuje nutnost platit za službu každý měsíc. Mnohem raději bych upřednostnil jednorázový poplatek, byť i vyšší a pak už žádné další platby.

  • Milan Milan

   Dobrý den, Jakube. To je samozřejmě standardně možné. Jaké čidlo by vás zaujalo? Přehled všech naleznete na http://www.zooco.io. Milan

 2. Na Alibaba si koupim za 25 USD pohybove cidlo na Sim. Odesila SMS dle tarifu az na 2 t.cisla. Nikomu nemusim platit 70 kacek mesicne. Nejsem debil. Diky nechci tuto vasi sluzbu. Petr.

  • Milan Milan

   Díky za zpětnou vazbu, Petře. A česká SIM karta je již v ceně? Protože pokud ne, musíte si ji ještě koupit, platit za každou zaslanou SMS nebo dokonce mít nějaký tarif s počtem SMS. To u nás není nijak omezeno, žádnou SIM si kupovat nemusíte a naše aplikace vám umožní posílat SMS na libovolné množství telefonních čísel, ne pouze na dvě. A navíc i na e-mail nebo prostřednictvím push notifikace na mobil. K tomu máte českou aplikaci, ve které vidíte historii a snadno si vše nastavíte. Milan

  • Radim Radim

   Popravdě, já myslím, soudě podle vašeho komentáře, že jste. Typický Čecháček..

 3. Ludmila Koudelová Ludmila Koudelová

  Dobrý den, šlo by to použít i na zabezpečení elektrokola?
  S pozdravem Koudelová L.

  • Milan Milan

   Dobrý den, Ludmilo, na zabezpečení kola nyní pracujeme. Bude se jednat o hlídání polohy kola prostřednictvím GPS souřadnic. Díky tomu budete neustále vědět, kde vaše elektrokolo nebo například i auto je a když se bez vašeho vědomí pohne, ihned získáte upozornění do svého telefonu. Vyhovovala by vám tato služba? Budeme rádi, když ji u nás poptáte, jakmile je spustíme. Předpoklad je možná již v průběhu léta. Milan

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *