Od 15. ledna rozdáváme nové odměny za doporučení GoMobil. Přiveďte do naší rodiny své prarodiče, tetičky, děti a klidně i chameleony a volejte si se všemi doporučenými rok zdarma. K tomu získáte navíc 150 Kč slevu do své faktury. Doporučit je jednoduché.

Jak funguje doporučení

Řekněte svým přátelům, aby přišli ke GoMobil a v objednávce vyplnili vaše telefonní číslo. Vše ostatní již probíhá automaticky a o nic se starat nemusíte. Jak jim informaci předáte, necháme na vás. Abychom nenabádali ke konzumaci alkoholu, doporučujeme zkušenost s GoMobil předat například u čaje, kávy nebo minerálky. Nebo zkuste kliknout na tento odkaz a sdílet pozvánku na Facebooku.

Na více informací o odměnách mrkněte na www.gomobil.cz/odmeny a kompletní pravidla aktuálního programu “Doporuč a získej” najdete v Centru nápovědy.

Jaké dostanu nově odměny?
Kdo je Doporučený a kdo Doporučitel?
Kdy dostanu odměnu za doporučení?
Co když si objednám další SIM?

 

Nová odměna: Volání s doporučenými zdarma

Kromě klasické slevy 150 Kč do své faktury získáte novou odměnu. Když doporučíte GoMobil, budete si se všemi svými doporučenými volat rok zdarma. Kdykoli znovu doporučíte, období jednoho roku se vám automaticky prodlouží. Doporučený může volat zdarma i svému doporučiteli (tomu, kdo ho ke GoMobil přivedl).

Přiveďte ke GoMobil například svou maminku a volejte si s ní rok zdarma. Samozřejmě že i ona bude rok volat zdarma vám. Nebudete si čerpat žádné volné minuty ze svých balíčků ani nebudete platit jednotkovou cenu za minut volání. Podrobné informace o tom, jak volání s doporučenými funguje najdete v Centru nápovědy.

Kdo jsou Moji nej: Doporučení?
Vztahuje se volání mezi doporučenými zdarma i na Roaming?
Co se stane po uplynutí doby jednoho roku volání zdarma?

 

Milan

Markeťák GoMobil