V červnu slavíme 5. narozeniny a dárky rozdáváme vám! Právě proto jsme připravili dárek v podobě nového tarifu. Říkáme mu RODINA a díky němu si v rámci sítě voláte a píšete se svými blízkými zdarma. Navíc získáte 150 minut a 50 SMS do ostatních mobilních sítí.

CO TARIF RODINA OBSAHUJE?

  • Neomezené volání a SMS v rámci české sítě GoMobil
  • 150 volných minut do všech mobilních sítí v ČR
  • 50 volných SMS do všech mobilních sítí v ČR
  • Datový balíček, jehož výši si sami zvolíte pod vašich potřeb s 4G LTE internetem zcela zdarma

JAK FUNGUJE?

Na tarif RODINA můžete velmi jednoduše přejít od prvního dne následujícího měsíce ve své Samoobsluze. Tarif vám automaticky nastaví hodnoty 150 minut a 50 SMS a můžete si samozřejmě přibrat i data, abyste mohli surfovat po internetu v mobilu.

TIP: Pořiďte si do 31.8.2018 u GoMobil novou službu a objednejte si Tarif RODINA. Nastavte si datový datový balíček 300 MB a získejte tento balíček na 3 měsíce zdarma. Po uplynutí tří měsíců budete mít tento balíček za akční cenu. Přesná pravidla pro čerpání odměny naleznete v Centru nápovědy.

KOLIK STOJÍ?

Základní nastavení tarifu RODINA stojí 225 Kč za měsíc včetně DPH a je zcela bez závazků. K tomu je samozřejmě potřeba přičíst cenu datového balíčku, pokud si jej zvolíte. Pokud si objednáte tarif RODINA do 31.8.2018 získáte datové balíčky o 50% levněji oproti standardní ceně. Akci mohou využít jak noví zákazníci se stávajícím či novým číslem, tak stávající zákazníci, kteří mají služby v současné době bez závazků (na dobu neurčitou). Přesná pravidla pro čerpání slevy naleznete v Centru nápovědy.

JAK SI NASTAVÍM TARIF RODINA?

  1. Přihlaste se do Samoobsluhy na muj.gomobil.cz
  2. Vstupte do Přehledu služby, u které chcete změnit tarif, a pokračujte v menu do záložky Můj tarif.
  3. Srolujte myší pod váš aktuální tarif a z nabídky si vyberte tarif RODINA a potvrďte výběr. V tarifu se vám automaticky nastaví 150 volných minut, 50 volných SMS a neomezené volání a SMS v rámci české sítě GoMobil. Zároveň si v tomto kroku zvolte data, pokud se neobejdete bez internetu v mobilu.
  4. Svou volbu jednoduše potvrďte zadáním svého hesla.
  5. Na nový tarif RODINA přejdete od 1. dne následující měsíce.

TIP: Pokud chcete mít změnu tarifu od 1. dne následujícího měsíce úspěšně nastavenou, naplánujte si ji v Samoobsluze vždy nejpozději do 20:00 posledního dne v měsíci.

Jarmila

Markeťačka GoMobil