Je tady prosinec, poslední měsíc v roce, a s ním přichází i doba bilancování. Co se nám povedlo, co už méně a jaké plány nebo předsevzetí máme na rok nadcházející? Nahlédněte do naší kuchyně.

 

Rok 2019

Letošní rok byl pro GoMobil zlomový. Před šesti lety vznikl ve firmě TERMS a.s. mobilní operátor, který nám postupně vyrostl z novorozence na malého operátora s velkým srdcem. A protože vyrostl nejen GoMobil, ale i tým, který o vás pečuje, vznikla k 1. červnu 2019 samostatná společnost GoMobil s.r.o.

Dalším důležitým milníkem bylo 1. září 2019. V GoMobil jsme přivítali zákazníky Relax Mobilu a Šlágr Mobilu a převzali jsme péči o všechny stávající zákazníky. I díky tomuto sloučení už nyní pečujeme o více než 49 tisíc volajících a surfujících zákazníků. Budeme-li pokračovat řečí čísel, tak jsme v GoMobil:

Celý rok se hlavně nesl v duchu vašich zákaznicích přání, která jste nám o loňských Vánocích poslali. Byla to pro nás motivace a zároveň závazek, jak se můžeme dále zlepšovat. Některá jsme splnili hned, jiná jsme dotáhli v průběhu roku a další jsme zatím uložili ke spánku, neboť není v našich silách všechna splnit.

Splněná přání

USPÁNÍ SIM KARTY

Přáli jste si, abychom uměli vaši SIM kartu uložit na nějaký čas do režimu spánku. Nyní už nemusíte nastavovat tarif na minimální částku a každý měsíc ji platit, když máte SIM kartu doma v šuplíku a aktuálně ji nevyužíváte. Od srpna můžete svou službu uspat až na 6 měsíců za jednorázovou částku 100 Kč a ušetřit tak své výdaje. Jak na to?

VÍCE DAT

I když nejsme kouzelníci a neomezená data z klobouku nevytáhneme, i tak jsme dokázali data vylepšit. Proto jsme pro všechny zákazníky s datovými balíčky od 150 MB spustili možnost si datový balíček obnovit s minimálně 60% slevou oproti standardnímu dokupu.

VÝHODY PRO ZÁKAZNÍKY

Protože si velmi vážíme vaší věrnosti, pravidelně doplňujeme v Samoobsluze výhodné nabídky, které platí exkluzivně pro zákazníky GoMobil. Díky Výhodným nákupům můžete u našich partnerů nakupovat levněji, máte k dispozici levný, rychlý a stabilní Internet na doma s rychlostí až 100 Mbit/s a od května si můžete u nás objednat službu Chytrá domácnost. Díky ní můžete mít svůj byt, chatu, chalupu nebo garáž pod kontrolou 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jak na to?

SPLATNOST FAKTUR

Datum splatnosti faktur chrání naši splečnou rodinu GoMobil a proto dobu splatnosti faktur zatím nemáme v plánu prodloužit. Abychom vám umožnili více způsobů placení, od května můžete svoje vyúčtování nebo dobití kreditu jednoduše vyřešit na terminálech Sazky (mimo České pošty).

Pokud však nechce na žádný datum splatnosti myslet, nastav si inkaso z bankovního účtu nebo platební karty. Všechny možné způsoby úhrady vašeho vyúčtování najdete v Centru nápovědy.

 

Přání, která čekají v šuplíku

☑️ APLIKACE DO TELEFONU

Mobilní aplikace je pro nás velké téma a proto jsme v tomto roce zahájili přípravy pro její vývoj. Proběhlo již několik průzkumů a analýz, co by všechno měla naše aplikace umět, aby vám co nejlépe vyhovovala.

Mobilní aplikace bude určitě téma následujícího roku 2020 a vy se o ní dozvíte jako první. Mezi tím si můžete nadále užívat naší responzivní Samoobsluhy, která se plně přizpůsobuje malé obrazovce mobilu. A víte, že si ji můžete přidat i na plochu mobilu? Tady zjistíte, jak na to. A navíc již Samoobsluha nečerpá data z vašich balíčků.

☑️ VOLÁNÍ V SÍTI

Dlouhodobě vnímáme, že je pro vás volání v síti důležité a budeme jej podporovat i nadále. Pokud chcete neomezené volání a SMS v rámci české sítě GoMobil, určitě od dalšího měsíce přejděte na tarif RODINA.

Na vylepšení odměn a volání v síti zdarma budeme pracovat hlavně v roce 2020, kdy budou hrát hlavní roli.

 

Rok 2020

Určitě vám neodkryjeme všechny plány, které máme na rok 2020 připravené, ale některá vám můžeme nastínit již teď, abyste se měli na co těšit.

Na našem pracovním stole se vyskytuje například nová varianta odměn za Doporučení. Rozšíření se dočká hlavně část “Moji nej”, která se již nebude týkat pouze doporučených zákazníků.

Rozroste se i naše nabídka služeb. Chytrou domácnost doplní nová čidla, která zabezpečí jak váš majetek, tak vaše nejbližší. Internet na doma budeme nabízet v rychlosti až 100 Mbit/s a do Výhodné nákupy čeká razantnější obměna. Jako horkou novinku plánujeme internetovou televizi, ale je zatím natolik horká, že ji nedokážeme nyní lépe popsat. Obnovy by se měl dočkat i prodej telefonů a dalších zařízení. Sledujte náš Facebook a budete o všem vědět jako první.

Těšit se můžete na aktualizaci produktové nabídky tarifů. K nejoblíbenějšímu Tarifu NA MÍRU , přidáme další speciální oblíbené kombinace, takže určitě bude z čeho vybírat. Víc vám teď neprozradíme, protože konkurence nikdy nespí a má oči a uši úplně všude.

Co nás ale opět zajímá, jsou vaše názory a přání. Jen díky nim můžeme být lepší. Napište nám, co byste si přáli vy, abychom pro vás v roce 2020 udělali.

Jarmila

Markeťačka GoMobil