Neomezené volání a SMS v síti GoMobil + 150 minut a 50 SMS do všech ostatních mobilních sítí. To je Balíček Rodinka, který si mohou zákazníci nastavit již od minulého roku u Tarifu NA MÍRU. Jeho obliba každý měsíc roste.

Balíček Rodinka si lze přidat k Tarifu NA MÍRU s naplánovaním vždy od příštího měsíce a stojí 200 Kč. Spolu se základním měsíčním paušálem zaplatíte 225 Kč / měsíc. Samozřejmě je možné si k tarifu přibrat i data od 150 MB až po 10 GB.

TIP: Balíček si vždy nastavujete pro jednotlivé telefonní číslo. Většina zákazníků si balíček nastavuje u člena rodiny, který ostatním členům volá nejčastěji.

Co balíček obsahuje?

Užijte si hodiny a hodiny volání se členy své rodiny nebo přáteli, kteří jsou u GoMobil a získejte k tomu ještě navíc 150 minut a 50 SMS do všech mobilních sítí.

Neomezené volání v rámci GoMobil
Neomezené SMS v rámci GoMobil
150 volných minut do všech mobilních sítí
50 volných SMS do všech mobilních sítí

 

Jak balíček Rodinka nastavit?

Je před vámi sedm jednoduchých krůčků k vašemu novému balíčku Rodinka.

  1. Přihlašte se do Samoobsluhy na muj.gomobil.cz
  2. Vstupte do své služby (telefonního čísla), u kterého chcete balíček nastavit a v menu zvolte možnost “Můj tarif”.
  3. Pokud máte nyní Tarif NA MÍRU, můžete rovnou pokračovat nastavením svého tarifu (pokračujte k bodu 5.). Máte-li nyní jiný tarif, nejprve přejděte na Tarif NA MÍRU (pokračujte k bodu 4.).
  4. Jen pokud nyní nemáte Tarif NA MÍRU: V dolní části stránky naleznete přehled tarifů, na které můžete nyní přejít. Vyberte Tarif NA MÍRU.
  5. U Tarifu NA MÍRU naleznete přepínač Rodinka. Aktivujte ho kliknutím (přepínač zmodrá).
  6. Potvrďte nastavení tarifu a ve vyskakovacím znovu zadejte své heslo pro přihlášení do Samoobsluhy.
  7. Gratulujeme! Nastavení tarifu je úspěšně naplánováno od 1. dne příštího měsíce.

 

Už balíček Rodinka máte? Prozraďte nám do komentáře, kterému členovi rodiny jste ho nastavili. Táta, máma, děti nebo babička?

Milan

Markeťák GoMobil